Megszólalt a SHEIN: sokkoló dolog derült ki a magyarországi boltról, nagy bajok vannak
Megszólalt a SHEIN a Magyarországon nemrég megnyílt pop-up store kapcsán. A kínai divatóriás rendkívüli közleményben határolódott el a budapesti egységtől.
Megszólalt a SHEIN a Magyarországon nemrég megnyílt pop-up store kapcsán. A kínai divatóriás rendkívüli közleményben határolódott el a budapesti egységtől.
Egy fiatal amerikai tartalomgyártó, egy bizonyos láncfűrészes Jenna letesztelt egy alig több mint 20 ezer forintos Temus láncfűrészt.
Az oldal tömegeket vonz, olyannyira, hogy a Temu a világ legtöbbször letöltött vásárlási appja lett.
A vásárlói panaszok azt mutatják, hogy a hamis webshopokról rendelt és kifizetett termékek sosem érkeznek meg.
Beindult a trollhadsereg, kinek állhatott érdekében letiltani az kőgazdag Ecom Testvérekről szóló tényfeltáró videónkat?
Csúnyán átvágták Reviczky Gábort az interneten: a színész kecsegtetőnek gondolt megrendelni egy gyanúsan olcsó horgászorsót és egy távcsövet.
Elfogtak a rendőrök három férfit, akik társaikkal több mint ötszáz vásárlót károsítottak meg nem létező áruk hirdetésével, és így több mint ötvenmillió forinthoz jutottak.
A kereskedők által alkalmazott értékelési rendszerek nagy része nem tükrözi hitelesen a fogyasztói véleményeket az online térben.
Az internetes rendelések egy részénél új világ jött el júliustól. Szakértők ezért most összeszedték, mit jelentenek az új szabályok, mire kell figyelni.
Jogszabályi változás: a jogsértő honlapokat 365 napra hozzáférhetetlenné teheti a hatóság.
A kocsmai csapolt helyett most vesszük a boltban az üvegest.
Csótányok, undorító pékség, kifőzde, BoomBoom... mi kell még?
Könnyen megelőzheted a bajt.
10 liternyi illegálisan árult szert foglaltak le.
Sokan nem tudnak erről a nemzetközi szervezetről.
Mutatjuk, hogyan védekezz a kamu webshopok ellen.
Összesen 12 millió forint bírságot szabott ki a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) két vállalkozásra, amelyek nem igazolt gyógyító, illetve megelőző hatásokkal népszerűsítették az Energiaspirál nevű készüléket, megtévesztve ezzel a fogyasztókat.
A magyarországi lakosság 4 százaléka, vagyis nagyjából 300 ezer ember tette kockára az életét 2012-ben azzal, hogy hamis gyógyszert vásárolt - derül ki a Hamisítás Elleni Nemzeti Testület által végzett felmérésből. A HENT kezdeményezésére kampány indult az ellenőrizetlen forrásokból származó gyógyszerek visszaszorítása érdekében. Cikkünkben bemutatjuk, hogyan lehet észrevenni az árulkodó jeleket a hamisítványokon.