Az internet és az okostelefonok óta megjelent legnagyobb technológiai újítás fű alatt formálja át az oktatást, az egészségügyet, a munkaerőpiacot, sőt talán magát a kapitalizmust.
Sok a tévhit a gyermekek diétájáról, ráadásul ezekkel főként az interneten ismerkednek meg a szülők. Ez pedig adott esetben több kárt okoz, mint hasznot.
Sok tévhit kering az interneten a gyermekek diétájáról, ezeket pedig jobbára az internetről szedik a szülők - mondta el Lukasz Rebeka, dietetikus szombat reggel az M1-en. A szakember éppen ezért kollégáival mozgalmat indított a tévhitek eloszlatására, melynek célja, hogy helyen táplálják a gyermekeket, így elkerülve a civilizációs betegségeket.
A tévhitek között a szakember megemlítette a gyerekek kis felnőttként való kezelését és táplálását. Mint mondta,
A helyes táplálkozáshoz szükség lenne arra, hogy ne az internetről, gyakran egymástól szerezzék be a szülők az információkat, hanem forduljanak szakemberhez, főként ha diétáról van szó.

Most érkezett az NGM rendkívüli bejelentése: befagyasztják az árakat, napokon belül jöhet a rendelet
Újabb ársapkát helyezett kilátásba Nagy Márton, ugyanis nem látszik a megegyezés a biztosítókkal a lakásbiztosítások díjaival kapcsolatban.

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Műtárgyak, mint befektetés: trend vagy lehetőség? (x)
Rolex és Vaszary uralják ma az értékkövető piacot
Portfolio Gen Z Fest 2025


