Az európai országokban egyre hosszabb a várható élettartam, ami komoly pénzügyi kihívásokat jelent.
Elárasztják az európai uniós országok derékfájós betegei a magyarországi gyógyfürdőket - írja a Blikk.
Ha vendég van, az jó, de az orvos által beutalt beteg kevésbé, mivel a társadalombiztosító nem annyit fizet utánuk, amennyibe a kezelésük kerül. Amíg például egy masszázsért a magánszemély 2 ezer forintot csenget ki a pénztárban, a társadalombiztosítás a beutalt beteg után csak 500 forintot.
A fürdők eddig piaci árat kérhettek a külföldiektől, egy uniós előírás miatt azonban a beutalt uniós polgár már nem fizet többet, mint amennyit a tb utal egy magyar beteg után.

Most érkezett az NGM rendkívüli bejelentése: befagyasztják az árakat, napokon belül jöhet a rendelet
Újabb ársapkát helyezett kilátásba Nagy Márton, ugyanis nem látszik a megegyezés a biztosítókkal a lakásbiztosítások díjaival kapcsolatban.

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
30 éve együtt – az INTERSPAR múltja, jelene és jövője (x)
A SPAR Magyarország nem csupán egy új üzlettípust hozott be az országba, hanem egy modern, kényelmes és családbarát vásárlási élményt is, amely azóta is milliók mindennapjainak része.
Portfolio Gen Z Fest 2025


