18 °C Budapest

Plázákat ürítettek ki tegnap Budapesten: ez lett a vége

Pénzcentrum
2014. május 29. 21:00

Bombariadó volt az Allee, a Mammut és a Westend bevásárlóközpontokban, amiket a rendőrség kiürített csütörtök este.

András Tamás, az Országos Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese elmondta, hogy fenyegető tartalmú bejelentés érkezett a rendőrségre a három bevásárlóközponttal kapcsolatban, ezért szükségesnek érezték azok kiürítését.

Bomba nem volt
Éjjel fél egykor jött a hír, hogy a rendőrök befejezték a három budapesti bevásárlóközpont átvizsgálását, a tűzszerészek egyik épületben sem találtak robbanóanyagot vagy robbantásra alkalmas eszközt - közölte késő este az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) az MTI-vel.

Az Allee, a Mammut és a Westend bevásárlóközpontot csütörtökön este 6 óra után ürítették ki és vizsgálták át fenyegető tartalmú telefonhívások miatt.

 

 

NEKED AJÁNLJUK
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. április 25. péntek
Márk
17. hét
Április 25.
Malária világnap
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2024. december 9. 10:33