A Nemzeti Fejlesztési Ügynökség Regionális Fejlesztési Programok Irányító Hatósága (NFÜ ROP IH) a KMOP-2007-1.2.5 Vállalati folyamatmenedzsment támogatása c. pályázat esetében a 2007. évre rendelkezésre álló források kimerülésére való tekintettel a pályázatok benyújtási lehetőségét 2007. szeptember 28-i hatállyal felfüggeszti. A pályázat ismételten meghirdetésre kerül 2008 I. negyedévében.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
30 éve együtt – az INTERSPAR múltja, jelene és jövője (x)
A SPAR Magyarország nem csupán egy új üzlettípust hozott be az országba, hanem egy modern, kényelmes és családbarát vásárlási élményt is, amely azóta is milliók mindennapjainak része.
Portfolio Gen Z Fest 2025


