7 °C Budapest
Health, happiness, joy and love make up four beautiful leaves of clover.

Szerencsés napra ébredt több mint 18 ezer magyar: közel 103 millió forintot osztanak szét közöttük

2025. március 15. 09:01

Tegnap este kihúzták az Eurojackpot 2025/11. heti, pénteki nyerőszámait. Telitalálat nem született, viszont 9 külföldi játékos és egy szerencsés magyar 281 376,70 eurót - több mint 112,2 millió forintot - nyert 5+1 találattal. Szerencsés hete volt a magyaroknak: még ketten 36,1 milliót nyertek. További 18 644 magyar játékos összesen 102,9 millió forintot nyert.

Az Eurojackpot játékban az „A” mezőn 50 számból 5-t, a „B” mezőn pedig 12 számból 2-t kell megjelölni. Akkor nyersz a heti két alkalommal megrendezett sorsoláson, ha az „A” és „B” mezőben elért találataid száma legalább 3.

Az Eurojackpot nyerőszámai 2025-ben a 11. játékhéten, pénteken:

6, 13, 28, 37, 45; 5, 10.

A legmagasabb nyeremény a II. nyerőosztályban született, egy szerencsés magyar és 9 külföldi játékos 281 376,70 eurót, vagyis több mint 112,2 millió forintot, nyert 5+1 találattal. A magyaroknak a további nyerőosztályokban is szerencséje volt: 18 644 magyar játékos összesen 102,9 millió forintot nyert. Mivel telitalálat nem volt,

a következő sorsoláson, kedden már 33,6 milliárd forint lesz a tét.

5+2 találatos szelvény, vagyis telitalálat nem volt Magyarországon már 236 sorsolás óta! Az Eurojackpoton jelenleg 860 forintba kerül egy játék, ez mindig változik attól függően, milyen gyenge a forint.

KATTINTS! Friss hírek, nyerőszám kereső EUROJACKPOT aloldalunkon

Címlapkép: Getty Images

Jelentem Mégsem
0 HOZZÁSZÓLÁS
Csak bejelentkezett felhasználó szólhat hozzá. Belépés itt!
Még nincsenek hozzászólások. Legyél te az első!
NEKED AJÁNLJUK
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

NAPTÁR
Tovább
2025. március 16. vasárnap
Henrietta
11. hét
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
Green Transition & ESG 2025
A Green Transition & ESG egy gyakorlatorientált konferencia
AI in Business 2025
Az AI-boom még nemhogy nem csengett le, hanem még csak most jön a java
Biztosítás 2025
A magyar biztosítási piac újabb kihívásokkal és lehetőségekkel néz szembe 2025-ben
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2024. december 9. 10:33