16 °C Budapest

Az Ötöslottó nyerőszámai a 3. héten

2017. január 21. 18:57

Kihúzták az Ötöslottó 3. heti nyerőszámait. Ezen a héten nem volt telitalálat, a jövő heti várható főnyeremény 1066 millió forint!

A nyerőszámok:

17; 20; 59; 78; 81;

Ezen a héten sem volt telitalálat, így a jövő heti várható főnyeremény 1066 millió forint.

További nyeremények:

A 4 találatosokra egyenként 1 823 190 forintot,
a 3 találatosokra 24 810 forintot,
míg a 2 találatosokra 1 810 forintot fizetnek.

Jokerszám: 286469

NULLA FORINTOS SZÁMLAVEZETÉS? LEHETSÉGES! MEGÉRI VÁLTANI!

Nem csak jól hangzó reklámszöveg ma már az ingyenes számlavezetés. A Pénzcentrum számlacsomag kalkulátorában ugyanis több olyan konstrukciót is találhatunk, amelyek esetében az alapdíj, és a fontosabb szolgáltatások is ingyenesek lehetnek. Nemrég három pénzintézet is komoly akciókat hirdetett, így jelenleg a CIB Bank, a Raiffeisen Bank, valamint az UniCredit Bank konstrukcióival is tízezreket spórolhatnak az ügyfelek. Nézz szét a friss számlacsomagok között, és válts pénzintézetet percek alatt az otthonodból. (x)

A Jokeren egy telitalálat született. A nyereménye 45 619 245 forint.  A következő héten 20 millió forintért izgulhatunk majd a Jokeren.

NEKED AJÁNLJUK
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

NAPTÁR
Tovább
2025. május 5. hétfő
Györgyi
19. hét
EZT OLVASTAD MÁR?