További fejlesztéseket, kínálatbővítést tervez a BónuszBrigád, a Magyarországon piacvezető közösségi vásárlóoldal - jelentették be a cég mai sajtótájékoztatóján. A verseny ugyanakkor egyre kiélezettebb, ma már mintegy 60 vállalkozás foglalkozik ilyen tevékenységgel.
A közösségi vásárlói oldalaknak - így a BónuszBrigádnak is- működési elve, hogy lealkudja az árakat, és meghirdeti az olcsóbb ajánlatokat saját közösségének. A piacvezető magyar oldalon regisztráltak száma meghaladja a félmilliót.
Kaprinay Zoltán cégalapító elmondta: számításaik szerint a BónuszBrigád egy éves működése alatt - a piaci árnál kedvezőbb ajánlatokkal- egymilliárd forintot spórolt vásárlóinak. A cég jelenleg ezernél kevesebb partnerrel dolgozik, a távlati célok között elsősorban nem a partnerszám növelése, hanem a kapcsolatok erősítése szerepel.
Az egy éves születésnappal kapcsolatos legnagyobb újítás, hogy termékeket is kínál majd vásárlóinak a BónuszBrigád - eddig ugyanis csak szolgáltatásokat (például éttermi, sportolási, kozmetikai kedvezményeket) lehetett a lealkudott árakon igénybe venni.
A hazai közösségi vásárlási piac egyik legégetőbb kérdése a nagy külföldi -elsősorban amerikai- szereplők esetleges piacra lépése. Az egyik esélyes jelölt a világpiac egyik legnagyobb szereplője, a Groupon: a BónuszBrigád alapítói szerint azonban a helyi piacvezető cégek együttműködésével felvehető a verseny a multinacionális versenytársakkal.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
Portfolio Gen Z Fest 2025


