17 °C Budapest

Nokiás vagy? Örülj!

Pénzcentrum
2006. április 3. 05:55

Megörvendeztette részvényeseit a finn Nokia, a mobilgyártó ugyanis meglehetősen optimista prognózist fogalmazott meg a globális mobilpiac növekedésével kapcsolatban, melyre a részvények árfolyama meredek emelkedéssel reagált.

A Nokia szerint az idén világszerte 915 millió mobil találhat gazdára, mely 15%-os bővülésnek felel meg 2005-höz képest. A növekedés motorját a feltörekvő országok gazdaságai adhatják.
A finn vállalat korábban 10%-os növekedést valószínűsített, saját forgalmára azonban nem adott előrejelzést.
A cég menedzsmentje elmondta, Kínában olcsó telefonokat dobnak piacra, miközben készen állnak innovatív lépésekre is.
A hírekre a Nokia részvényei azonnali piaci reakcióként csaknem 5%-kal erősödtek.
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

NAPTÁR
Tovább
2025. május 3. szombat
Tímea, Irma
18. hét
Május 3.
Paranormal nap
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2024. december 9. 10:33