25 °C Budapest

Dupla bánat! A 45 milliós kocsijára zuhant a csaja az emeletről

2010. május 13. 18:02

Igazán szerencsésnek nevezhető az a 22 éves Aberdeen-i lány, aki kizuhant a házuk egyik első emeleti ablakából, de mázlijára nem a betonra esett, mivel a ház előtt parkolt a szerelme vadonatúj Aston Martinja.

A lány a motorháztetőn landolt, így kisebb sérülésekkel megúszta a zuhanást. Ki tudja, ha nem áll ott a méregdrága verda, talán le is bénul, de szerencsétlen esetben akár bele is halhatott volna a közel 4 méteres zuhanásba.


Forrás: Sun magazin

A batárja két hete cserélte le Audi R8-asát a 140 ezer fontba (45 millió forintba) kerülő sportautóra, aminek az elején most egy nagy horpadás keletkezett.

A fiatalok az egyik barátjuk születésnapját ünnepelték, amikor a baleset történt. A társaság a földszinti konyhában iszogatott, amikor a lány felment az emeletre és eddig tisztázatlan okokból kizuhant az ablakon.

A többiek egy nagy kiáltást és egy csattanást hallottak, erre kimentek és megpillantották a lányt a motorháztetőn. Hívták a mentőket, akik kórházba szállították kivizsgálásra, de amikor megállapították, hogy nem annyira súlyosak a sérülései, hazaengedték lábadozni.

JÓL JÖNNE 3,3 MILLIÓ FORINT?

Amennyiben 3 300 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 70 324 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 10,61%), de nem sokkal marad el ettől az UniCredit Bank 71 484 forintos törlesztőt (THM 11,39%) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)

Egyértelműen az autó mentette meg az életét - állapították meg a kórházban. A szerelme apró elektronikai problémákra panaszkodott, miután megvette az autót, most két oka is lesz arra, hogy ellátogasson a szervizbe.

Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. június 28. szombat
Levente, Irén
26. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2025. június 28. 08:17