A Duna House elemzése szerint továbbra is a II. kerület a főváros csúcsterülete, ahol a két világháború között épült, panorámával rendelkező villalakások négyzetméteréért nem ritkán a 700 ezer forintot is megfizeti a tehetősebb vásárlói réteg - írja a Napi Gazdaság.
Még mindig presztízsnek számít a kerületben lakni és bár a nagy forgalom miatt a Bem tér és a Margit körút alacsonyabb árfekvésű, a merőlegesen futó, csendesebb utcák lakásai már sokkal kelendőbbek. A bel-budai városrészen a 20 millió forint alatti és az 50 millió feletti ingatlanok iránt a legmagasabb az érdeklődés.
A kerület kiemelt része továbbra is a Rózsadomb, ahol a villalakások mellett az úgynevezett szocreál kockalakások is könnyen gazdára találnak. A lakáskeresők ugyanakkor az ötvenmillió forint feletti vételár esetén elvárják a panorámát és a lakás extra felszereltségét is.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
30 éve együtt – az INTERSPAR múltja, jelene és jövője (x)
A SPAR Magyarország nem csupán egy új üzlettípust hozott be az országba, hanem egy modern, kényelmes és családbarát vásárlási élményt is, amely azóta is milliók mindennapjainak része.
Portfolio Gen Z Fest 2025


