29 °C Budapest

A K&H marad a Sziget Bankja

2010. március 11. 12:02

A K&H Csoport és a Sziget Kft. meghosszabbították együttműködésüket, melynek értelmében a K&H újabb két éven keresztül a Sziget Bankja. A pénzintézet immár 5 éve várja banki és pénzügyi szolgáltatásokkal, valamint érdekes, innovatív programokkal és hasznos tanácsokkal a Sziget látogatóközönségét. A most aláírt megállapodás szerint idén és jövőre is a K&H segíti a szigetlakókat az okos döntések meghozatalában.

"A K&H 2005. óta a Sziget Bankja. A jelenlegi nehéz gazdasági környezet ellenére úgy határoztunk, hogy hosszútávú támogatási stratégiánk jegyében, folytatjuk az együttműködést. Szponzorációs tevékenységünk egyik kiemelt területe az előadóművészet, melynek támogatása során fontosnak tartjuk, hogy olyan rendezvények mellé álljunk, amelyek dinamikus kikapcsolódást nyújtanak mindenkinek, aki fiatalnak érzi magát. Büszkék vagyunk arra, hogy pénzügyi szolgáltatásainkkal és programjainkkal 2010-ben és 2011-ben is hozzájárulhatunk Európa egyik legnagyobb multikulturális fesztiváljának sikeréhez." - mondta Horváth Magyary Nóra, a K&H kommunikációs ügyvezető igazgatója.

"A Sziget változatos kulturális kínálata mellett széleskörű szolgáltatásai miatt is elismert szerte Európában. Ezen kínálat szerves része, az idelátogató fiatalok pénzügyi igényeinek biztonságos és kényelmes kiszolgálása, köszönhetően banki támogatónknak." - fűzte hozzá Gerendai Károly, a Sziget Kulturális Menedzser Iroda vezetője.

PC BLOGGER & PODCASTER
Holdblog  |  2025. május 3. 11:34
A HOLD After Hours legénysége az Akváriumban ünnepelte a podcast öt évét, egyben búcsúztatta a szezo...
MEDIA1  |  2025. május 2. 13:58
A Médiatanács e heti ülésén 7,5 millió forintos bírságot szabott ki a TV2-re a Tények egyik adásával...
ChikansPlanet  |  2025. május 2. 09:39
A hódokat gyakran emlegetik a természet mérnökeiként - nem véletlenül. A Magyarországon is őshonosna...
Kiszámoló  |  2025. április 30. 16:47
A tragikus 2023-as és 2024-es év után a Főnök bejelentette év elején, hogy repülőrajttal fog Magyaro...
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

NAPTÁR
Tovább
2025. május 3. szombat
Tímea, Irma
18. hét
Május 3.
Paranormal nap
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2024. december 9. 10:33