Úgy tűnik, a Raiffeisen ellen irányuló csalás csak egy nagyobb sorozat kezdete volt, szerkesztőségünkbe ugyanis ezekben a percekben újabb gyanús elektronikus levél érkezett: Mint látható, az állítólagosan a Szigetvári Takarékszövetkezet nevében kiküldött mail-ben lévő link megint egy "hu.com" végű oldalra mutat, ahol a biztonságot jelző kis lakatnak nyoma sincs! Fontos, hogy ilyen esetekben sose klikkeljünk a linkre, inkább írjuk be saját kezűleg a takarékszövetkezet vagy bank általunk ismert webcímét vagy érdeklődjünk telefonos úton! A Szigetvári Takarékszövetkezet valódi honlapján könnyen megtalálható az a felhívás, melyből kiderül, hogy ismét az internetes csalások egyik legegyszerűbb formájával állunk szemben. Az elkövetők ilyenkor lemásolják a bankok weboldalát, majd az itt elhelyezett űrlapokba begépelt bizalmas adatok (pl: PIN-kód) egyenesen az ő adatbázisukba kerülnek, így pedig már nem túl nagy kihívás kifosztani néhány bankszámlát... Az előzmények és a fontos tudnivalók alábbi írásainkban találhatók meg:

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
Portfolio Gen Z Fest 2025


