Itt élnek a leggazdagabb magyar famíliák: el sem hiszed, mennyi az átlagfizu a luxusfaluban
A NAV adatai szerint 2022-ben bruttó 418 ezer forint volt az átlagos havi kereset, ami nettó havi 285 ezer forintot jelentett.
A NAV adatai szerint 2022-ben bruttó 418 ezer forint volt az átlagos havi kereset, ami nettó havi 285 ezer forintot jelentett.
A mentő és a rendőrbalesetek száma csökkent, több tűzoltóautó karambolozott tavaly, mint 2021-ben.
Megérkeztek a friss statisztikák a közúti balesetek számáról a 2023-mas év második negyedévében és a közúti közlekedésben meghaltak számáról a 2001 és 2022 közötti időszakban.
A 10 hónapos kiképzés alatt illetmény is jár a leendő rendőröknek, és ezeket illetően pontosan lehet tudni, hogy ki mennyit vihet haza.
Az önkéntes nyugdíjpénztárak költségmutatói alig változtak a tavalyi évben, még mindig a nyugdíjpénztárak ajánlják a legversenyképesebb konstrukciót.
Az ipari termelésnek kedvezett a járműgyártás élénkülése és akkumulátorgyártás bővülése.
Budapest sokat dolgozott azon hosszú évtizedeken keresztül, hogy elveszítse a vidéki turistákat.
A legnagyobb kihívást, és ezzel együtt igen jelentős bizonytalanságot továbbra is az európai energiaválság, valamint az energiaárak alakulása jelenti.
Kétségtelen tény, hogy nem volt egyszerű évünk. A folyamatos drágulás, illetve az energiaválság miatt bevezetett rezsiköltségek-emelés mind kellemetlen meglepetéseket hoztak az idén.
Itt az év vége, a Pénzcentrumon pedig összeszedtük a 2022-es év legfontosabb interjúit.
2022 az infláció éve volt: 25 éve nem látott rekordot döntött meg a drágulás mértéke itthon.
A főváros a változó körülmények ellenére is jó befektetésnek tűnik a legkülönbözőbb ízlésű vevők számára.
Újabb kemény év vége felé közelít Magyarország és semmi garanciát nem látni rá, hogy jövőre könnyebb lesz.
Távolról sincs vége az inflációnak, a legjobb forgatókönyv szerint is erőteljesebb drágulás jön 2023-ban éves szinten, mint idén.
A társasjátékok 2020 óta sokadik reneszánszukat élik, a koronavírus járvány új lendületet is adott a magyarok társasjátékozási kedvének.
Egy nemzetközi kutatás szerint az emberek 56%-a rossz évnek tartja 2022-t.
2021 után idén is útjára indítottuk a Pénzcentrumon a Nagy Boldogságtesztet, melyből kiderül, mennyire boldog, elégedett nép a magyar.
Az Otthonfelújítási programot a magyar kormány 2021 január 1-jén indította el, mely a lakosság számára lehetővé tette, hogy támogatással felújításokat végezzenek el otthonaikon.
Útjára indítjuk a Pénzcentrum nagy Boldogságtesztét, melynek segítségével arra keressük a választ, mennyire boldogok, mennyire elégedettek a magyarok 2022 végén.
A permakrízis lett a 2022-es év szava. A kifejezés egy hosszan tartó instabil és bizonytalan helyzetet ír le.