Donald Trump amerikai elnök és Volodymyr Zelenszkij ukrán elnök Ferenc pápa temetési szertartása előtt találkozót tartottak,

Észak-Korea ballisztikus rakétát indított hétfőn. A rakéta 1100 kilométert tett meg, majd a Koreai-félsziget és Japán közötti tengerbe csapódott - közölte a dél-koreai hadsereg.
A közlés szerint a rakétát az észak-koreai főváros, Phenjan közeléből indították, és az amerikai és dél-koreai hadsereg előre észlelte az indítási előkészületeket. Dél-Korea szerint a rakétaindítás provokáció, komoly veszélyt jelent a Koreai-félsziget békéjére és stabilitására.
Az első adatok szerint közepes hatósugarú ballisztikus rakéta kilövésére akkor került sor, amikor Antony Blinken amerikai külügyminiszter Szöulba látogatott, hogy dél-koreai szövetségesével tárgyaljon az észak-koreai nukleáris fenyegetésről és egyéb kérdésekről.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Egy jó szörp titka: így lett a házi receptből sikeres vállalkozás
A semmiből indulva vált országosan ismert prémium márkává a Mayer szörp.
-
Neked 1%, nekik egy újabb lépés a kórházi magány ellen (x)
Az Amigos a gyerekekért önkéntesei, 10 éve viszik a játékos nyelvtanulást a kórházakba. Segítsd őket, hogy jövőre is ott lehessenek a kórházi ágyak mellett.
-
Kiváló minőségű tejtermékek minden napra (x)
A Sole-Mizo Zrt. hat Mizo márkaterméke szerezte már meg a KMÉ-védjegyet, amely a kiemelkedő minőség garanciája a fogyasztók számára.
Portfolio Gen Z Fest 2025


