Sajtburger ízű fánk? Elsőre bizarrul hangzik, de egy kíváncsi TikTok-felhasználó megkóstolta helyetted!

Becsődölhet a magyarok régi kedvenc lakberendezési áruháza: megkezdődtek a tömeges felmondások
Hamarosan csődöt jelenthet a Kika/Leiner üzletlánc fő tulajdonosa: mélyreható átszervezést hajtanak végre, a cég 40 áruházából 23-at bezárnának, 3500 alkalmazottból 1900-at elbocsátanak.
Hamarosan csődöt jelenthet a Kika/Leiner üzletlánc fő tulajdonosa, a vállalat közleménye szerint mélyreható átszervezést hajtanak végre a csoporton belül, ennek keretében a cég 40 áruházából 23-at bezárnának, 3500 alkalmazottból 1900-at elbocsátanak. Ugyanis az új tulajdonos hatalmas veszteséggel vette át a céget, amelynek havi likviditási igénye nyolc-tízmillió eurót tesz ki.
A napi.hu szerint a Kika/Leiner szóvivője arról beszélt, hogy jövő hétig minden lehetőséget megvizsgálnak, a csődeljárást is. A cégcsoport múlt héten váltott tulajdonost, a nehézségek okaként a korábbi menedzsmentet és az elszálló költségeket jelölték meg. A magyarországi Kika áruházak már 2019 óta az XXXLutz Kg irányítása alatt, XXXLutz márkanéven üzemelnek.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Vállalkozói álmok: egyre több magyar fiatal vált alkalmazotti létből saját üzletre
OTP Junior Piacralépők: tíz fiatal vállalkozó versenyez 10 millió forintos fejlesztési támogatásért.
-
Brutális hiba, ha egy munkáltató csak a fizetéssel akarja megtartani a dolgozóit: ez ma már kevés
Berta Pétert, a WHC Csoport ügyvezetőjét kérdeztük.
-
Közel 170 háztartási és higiéniai termék lesz olcsóbb ezekben az üzletekben
A PENNY Magyarország által bevezetett árcsökkentés a diszkontlánc vegyi áru választékának csaknem felét érinti.
-
A kozmetikai márkák sikere már nem csak a boltok polcain dől el (+Videó)
A Rossmann Beauty Expo-ra idén több mint 5500-an látogattak el.


