Káldi Zoltán országos bányakapitány elmondta: 2025-ben akár a kétmilliárd köbmétert is elérheti a földgázkitermelés.

Mára bizonyíthatóan átvezették más termékek árába azt a profitkiesést, melyet az árstop miatt veszítettek el az üzletek - erről egy agrárközgazdász beszélt.
Kilenc hónapja élünk már együtt az élelmiszerárstoppal, ami ugyan több alapvető élelmiszer árát egy bizonyos szinten tartotta, csakhogy közben más termékek ára brutális szárnyalásnak indult - erről Raskó György agrárközgazdász beszélt az RTL Reggeliben. A szakember élesen fogalmazott az árstopokról: szerinte ez egyértelmű ebavatkozás a piaci folyamatokba.
Ilyen durván beavatkozni a piacgazdasági folyamatokban nem szerencsés, mert feláldozott haszon egyértelműen óriási. Az ársapkás termékeken elszenvedett veszteséget bizonyíthatóan átterhelték más termékekre. Ha megszűnne az ársapka, biztos vagyok benne, hogy más termékekről nem vennék le a pluszt
- fogalmazott Raskó György, aki biztos abban is, hogy az élelmiszerár.infláció éppen emiatt a legmagasabb az egész unióban éppen nálunk. Az árak brutális elszállásáról nemrég a Pénzcentrum is elkészítette összesítését, melyet itt tudsz újra elolvasni:

Itt a bejelentés: népszerű bor tűnik el a magyar boltok polcairól, itt senki ne keresse többé ezeket
Légli Ottó bejelentette: 2025-től nem találkozhatunk többé a borászata palackjaival a hipermarketekben.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Többtucat termék árát csökkentette a Lidl: ezeknél a leglátványosabb a változás
Az árréstoppal érintett termékeken kívül is jelentős árcsökkentéssel találkozhatnak a vásárlóka a Lidl boltjaiban.
-
Több mint 1000 drogériai és háztartási termék ára csökkent a SPAR-ban – intézd el a teljes bevásárlást egy helyen! (x)
Most még egyszerűbbé vált a bevásárlás: az INTERSPAR hipermarketekben több mint 1000 drogériai és háztartási termék ára csökkent.
-
Mobilalkalmazásból, 10 perc alatt, teljesen online igényelhető a Munkáshitel elsőként a Gránit Banknál (x)
A Gránit Banknál egyedülálló módon május 26-tól már mobilalkalmazásból is, teljesen online, 10 perc alatt igényelhető a Munkáshitel a banknál már számlával rendelkező ügyfelek számára. Új számlanyitás esetén akár 90.000 forintot is jóváír az igénylők számláján a pénzintézet.


