A magyar pálinkapiac a tavalyi évben jelentős visszaesést szenvedett el, amelynek hátterében elsősorban a kedvezőtlen időjárás és a megváltozott fogyasztói szokások állnak.
Új lakberendezési áruház jelenik meg hamarosan hazánkban, a bútorboltokat elsőrsorban a vidéki nagyvárosokba tervezik megnyitni - írja a Franchising.hu.
Újabb multi érkezik Magyarországra, most az olasz Coincasa nyit üzleteket hazánkban. A kínálatban a bútor, a textíliák, konyhai felszerelések és dekorációk szerepelnek elsősorban. Elsősorban a vidéki, legalább 30 ezer fős városaokban terjeszkedne a hálózat bevásárlóközpontok, hipermarketek közelében, illetve a városközpontok környékén. Két üzlettípus jelenhet meg hamarosan: nagyobb, önálló boltok (150-200 négyzetméteres árusító helység) és kisebb, 50-170 négyzetméteres üzletek.
NEKED AJÁNLJUK
Gigateszten 37 márka fej- és fülhallgatói: ezek most a legjobb vételek, ha minőségit akarsz magadnak
37 márka 124 fej- és fülhallgatóját – 91 fülhallgató, 33 fejhallgató – vizsgálta a Tudatos Vásárlók Egyesülete.
FRISS HÍREK
Több friss hír
NAPTÁR
Tovább
2026. január 5. hétfő
Simon
2. hét
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. január 5. 10:04

Pénzcentrum | 2026. január 5. 05:37

Agrárszektor | 2026. január 5. 10:29





