A Pannon a hazai piacon elsőként, valós piaci igényeknek eleget téve vezette be a tavalyi év augusztusában a Pannon Limit névre hallgató Új Generációs Kártyás előfizetést, amely ötvözi a kártyás és számlás csomagok előnyeit, és így igazán kiszámítható, biztonságos és kényelmes megoldást kínál azoknak, akik szeretnék telefonköltségeiket kordában tartani.
A csomag a kártyás előfizetésre jellemző költségkontrollt nyújtja a számlásra jellemző alacsonyabb perc- és SMS díjakkal, fizetési kényelemmel, valamint a kedvezményes készülékvásárlási lehetőségekkel egyszerre. A mindig az adott hónapra érvényes havi 2850 Ft-os keret 100%-ban felhasználható beszéd, SMS, MMS és adatforgalomra. Ugyanakkor ha a havi keret kevésnek bizonyulna, az előfizetés a hagyományos kártyás feltöltéssel bármikor feltölthető, a feltöltés pedig továbbvihető, amennyiben az adott hónapban nem használja fel az ügyfél. A keretösszegen felül a Pannon Limitnek külön előfizetési díja nincsen.
"A Pannon célja, hogy egyszerű és könnyen használható szolgáltatásokat nyújtson ügyfeleinek, ezért igényeik szem előtt tartásával folyamatosan fejlesztjük termékeinket, tarifacsomagjainkat. A Pannon Limit is ebbe a sorba illeszkedik bele: az elmúlt csaknem egy év sikere igazolja, hogy van létjogosultsága a szolgáltatásnak, amelyet a piaci igényeknek megfelelően a továbbiakban is változatlan feltételekkel kínálunk" - nyilatkozta Dan Titus, a Pannon kommunikációs vezérigazgató-helyettese.
A Pannon Limit mellett a djuice-tól is elérhető hasonló tarifacsomag, djuice Mixer néven.
Gigateszten 37 márka fej- és fülhallgatói: ezek most a legjobb vételek, ha minőségit akarsz magadnak
37 márka 124 fej- és fülhallgatóját – 91 fülhallgató, 33 fejhallgató – vizsgálta a Tudatos Vásárlók Egyesülete.








