A Pénzcentrum 2025. június 7.-i hírösszefoglalója, deviza árfolyamai, az EuroJackpot nyerőszámai, heti akciók és várható időjárás egy helyen!

Napos, havas hétvége után jöhet a szeszélyes tavaszi időjárás: nem ússzuk meg a szelet, esőt, fagyot?
Szombaton reggeltől estig napos időnk lesz, 8-14 fokos maximumokkal, melybe egyedül a szél rondíthat bele - írja az Időkép. Vasárnap viszont már sok helyen búcsút inthetünk a napsütésnek, ugyanis egy markáns hidegfront közelít meg bennünket, ami felhők mellett elszórt záporokat, északra néhol hózáporokat is hozhat - írják. Az északnyugati szél a délnyugati és északkeleti tájak kivételével többfelé lesz élénk, erős. A csúcshőmérséklet 4-11 fok között alakul vasárnap.
A jövő hét időjárása pedig mozgalmasnak ígérkezik a lap szerint: nyugatiassá válik felettünk az áramlás, és ennek köszönhetően nem lesz hiány az időjárási frontokból sem. Hétfőtől a magasban is melegedés kezdődik, így ezt követően az átlagosnál melegebb napokra készülhetünk, bár azt is kiemelték, hogy viszonylag nagy hőmérsékleti kontraszt alakulhat ki az ország északkeleti és déli-délnyugati fele között.
Várhatóan többfelé számíthatunk majd elszórt csapadékra, délebbre eső, zápor; északkeleten a hét elején akár hó, havas eső, hózápor formájában. A nyugatias szél végig élénk, olykor erős lesz, így összességében szeszélyes, fejfájós hét áll előttünk - írták.

Ez kellett még a hosszú hétvége előtt: lehalt a fizetési rendszer, nehézkes a jegyvásárlás utazáshoz
Akadozik az OTP Simple kártyás fizetés a MÁV-alkalmazásban és az Elvira-rendszerben, a szolgáltató megkezdte a hiba elhárítását
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Vállalkozói álmok: egyre több magyar fiatal vált alkalmazotti létből saját üzletre
OTP Junior Piacralépők: tíz fiatal vállalkozó versenyez 10 millió forintos fejlesztési támogatásért.
-
Brutális hiba, ha egy munkáltató csak a fizetéssel akarja megtartani a dolgozóit: ez ma már kevés
Berta Pétert, a WHC Csoport ügyvezetőjét kérdeztük.
-
Közel 170 háztartási és higiéniai termék lesz olcsóbb ezekben az üzletekben
A PENNY Magyarország által bevezetett árcsökkentés a diszkontlánc vegyi áru választékának csaknem felét érinti.
-
A kozmetikai márkák sikere már nem csak a boltok polcain dől el (+Videó)
A Rossmann Beauty Expo-ra idén több mint 5500-an látogattak el.


