Tizenöt emeletnyi zuhanást élt túl egy kétéves gyermek az amerikai Maryland államban, közel a szövetségi fővároshoz, Washingtonhoz.

Egy ember súlyosan, négy pedig könnyebben sérült meg a balatonfüredi vasútállomáson, ahol egy mozdony ütközött össze egy személyvonattal. A veol.hu információi szerint a vonaton 180 utas tartózkodott a baleset idején.
Baleset történt a balatonfüredi vasútállomáson, ahol egy mozdony nekitolatott egy személyvonatnak, amin összesen 180-an utaztak. Az információk szerint szerencsére mindössze egy ember, egy 70 éves nő sérült meg súlyosan. Rajta kívül még négyen szenvedtek könnyebb sérüléseket, de gyerekek nem sérültek meg.
A Mávinform Facebook-oldalán annyit tett közzé, hogy a Vizipók InterRégió vonat szenvedett balesetet, ami a Déli-pályaudvarról érkezett, amikor is a mozdonyának ütközött egy másik, az állomáson tolatást végző mozdony.
A helyszínelés miatt Alsóörs-Balatonfüred-Aszófő szakaszon pótlóbuszok szállítják az utasokat, így az észak-balatoni vonalon hosszabb menetidővel, illetve kimaradó vonatokra kell számítani.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Az újratölthető flakonok a kozmetikai iparba is betörtek (+Videó)
A Respray flakonokat már 30 üzletben tölthetjük újra.
-
Meghívó (x)
XXVII. közgyűlését tartja az MGYOSZ
Portfolio Gen Z Fest 2025


