A Pénzcentrum 2025. május 25.-i hírösszefoglalója, deviza árfolyamai, a ötöslottó nyerőszámai, heti akciók és várható időjárás egy helyen!
Vasárnap se maradj le a hírekről! Templomba készülsz, de nem tudod, kell-e esernyő? Elfogyott a zsemlemorzsa, de nem tudod, hol kapod meg akciósan? Lemaradtál a lottósorsolásról? Most minden információt egy helyen megtalálsz! Mutatjuk, mit hoz a vasárnap. 2020. július 12.
Névnap
Izabella, Dalma
Friss hírek
- Háromszázezres fizetés, ingyen szállás: kapkodnak a dolgozókért a Balatonnál
- Friss! Az Ötöslottó nyerőszámai a 28. héten
- 5 titkos, természetes strand Magyarországon: olcsó és kevés a turista
- Ez a magyar válás-valóság: 1000 emberből ennyien szinte biztos, hogy elválnak
- Tényleg egy állami bérlakás-program enyhítheti a lakhatási krízist Magyarországon?
- Nyílik az olló: ezeknek a magyaroknak tényleg esélyük sincs visszatérni a munka világába?
- Itt a szigorítás a horvátoknál: karanténra készülhetnek a nyaralni induló magyarok
Deviza árfolyam
EUR: 353.12 Ft
USD: 312.48 Ft
CHF: 331.97 Ft
GBP: 394.62 Ft
Befektetés, tőzsde
BUX Index: 35589.60
OTP: 10760 Ft
MOL: 1834 Ft
RICHTER: 6700 Ft
Ötöslottó
A sorsolás dátuma: 2020.07.11.
Az ötöslottó nyerőszámai a 28 héten emelkedő számsorrendben a következők:
19, 21, 26, 37, 88.
Joker: 578880
A 28. héten nem volt telitalálat az Ötöslottón. További nyeremények:
- 4 találat: egyenként 2 206 750 forint
- 3 találat: egyenként 16 785 forint
- 2 találat: egyenként 1 570 forint
Ezen a héten (28.) nem volt telitalálat az ötösön; így a jövő heti (29.) várható főnyeremény 1 milliárd 696 millió forint.
Országos középtávú előrejelzés
Július 12. vasárnap: Keleten is csökken a felhőzet, eleinte a Tiszántúlon még eshet, majd ott is eláll az eső. Napközben gomolyfelhős, napos idő lesz többórás napsütéssel, a középső országrészben néhol zápor előfordulhat, másutt csapadék nem lesz. Az északi, északkeleti szél többfelé megerősödik. A legmagasabb nappali hőmérséklet 20 és 26 fok között alakul. Késő estére 13 és 19 fok közé csökken a hőmérséklet.
Bárkinek járhat ingyen 8-11 millió forint, ha nyugdíjba megy: egyszerű igényelni!
A magyarok körében évről-évre nagyobb népszerűségnek örvendenek a nyugdíjmegtakarítási lehetőségek, ezen belül is különösen a nyugdíjbiztosítás. Mivel évtizedekre előre tekintve az állami nyugdíj értékére, de még biztosítottságra sincsen garancia, úgy tűnik ez időskori megélhetésük biztosításának egy tudatos módja. De mennyi pénzhez is juthatunk egy nyugdíjbiztosítással 65 éves korunkban és hogyan védhetjük ki egy ilyen megtakarítással pénzünk elértéktelenedését? Minderre választ kaphatsz ebben a cikkben, illetve a Pénzcentrum nyugdíj megtakarítás kalkulátorában is. (x)
Július 13. hétfő: A sok napsütés mellett nappali gomolyfelhő-képződésre, kevés fátyolfelhőre, csapadékmentes időre számíthatunk. Az északi szél helyenként megélénkül. A legmagasabb nappali hőmérséklet 22, 26 fok között alakul.
Július 14. kedd: A sok napsütés mellett nappali gomolyfelhő-képződésre, kevés fátyolfelhőre, csapadékmentes időre számíthatunk. Az északkeleti szél helyenként megélénkül. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 6, 13, a legmagasabb nappali hőmérséklet 23, 27 fok között alakul.
Közlekedésmeteorológiai tájékoztató
Ma kedvezőek lesznek a közlekedés időjárási feltételei, száraz utakon autózhatunk. Szombat délutántól nyugat felől egy hidegfront érkezik így elsősorban a nyugaton, északkeleten záporok, zivatarok alakulnak ki. Továbbá nagy területen lesz erős, viharos az északnyugati szél.
Orvosmeteorológiai előrejelzés
Megszűnő hidegfronti hatásra számíthatunk, emiatt egyeseknél fejfájás, migrén, vérnyomás-ingadozás jelentkezhet.
Akciók
Ugye te is szívesebben vásárolsz be akciósan friss csirkemellből, idényzöldségekből, tojásból, tejből? Szeretnéd tudni, melyik boltban kapod meg féláron a sertéskarajt? Lapozz bele a Pénzcentrumon a Spar, Interspar, Tesco, Auchan, Lidl, Aldi és a Diego akciós újságjaiba! Ha nem szeretnél lemaradni az akciókról, kattints!
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Többtucat termék árát csökkentette a Lidl: ezeknél a leglátványosabb a változás
Az árréstoppal érintett termékeken kívül is jelentős árcsökkentéssel találkozhatnak a vásárlóka a Lidl boltjaiban.
-
Az újratölthető flakonok a kozmetikai iparba is betörtek (+Videó)
A Respray flakonokat már 30 üzletben tölthetjük újra.


