Megszűnnek a napközis Erzsébet-táborok, a jövőben csak ottalvós táboroztatásra lesz lehetőség.
2017-hez képest 2018-ban 1,3 milliárddal több bevételre sikerült szert tennie a BKK-nak úgy, hogy ebben az időszakban nem drágult a tömegközlekedés.
Áremelés nélkül nőtt a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) 2018-as menetdíjbevétele, amely előzetes számítások szerint elérte a 65,7 milliárd forintot - írja a Világgazdaság. A lap a közlekedési társaságtól kapott tájékoztatás alapján azt írja, hogy ez 1,3 milliárd forinttal haladja meg a 2017-es értékesítési adatokat.
A társaság jegybevételei folyamatosan emelkednek: mivel a cég díjszabása évek óta változatlan, így a 2015 óta évi átlagban egymilliárdos növekedés a növekvő számú jegyértékesítésből származik. Továbbra is a természetes személyeknek szóló havibérlet a legkeresettebb, amelyből a BKK 4,4 milliót adott el 2018-ban. Ebből származik a jegyárbevétel csaknem fele.
Vonaljegyekből 18,3 milliót vásároltak.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Meghívó (x)
XXVII. közgyűlését tartja az MGYOSZ
-
Műtárgyak, mint befektetés: trend vagy lehetőség? (x)
Rolex és Vaszary uralják ma az értékkövető piacot
Portfolio Gen Z Fest 2025


