Túrázók medvét láttak a nógrádi község határában, ezek a részletek.
Ugyan ma este még jó idő lesz, de holnaptól már felhős idő várható, esőre is fel kell készülni.
Az ország jelentős részén gomolyfelhős, napos idő várható, csak a Dunántúl északnyugati részén lehetnek átmenetileg felhősebb körzetek. Késő estétől előbb a Dunántúlon, hajnaltájt már a Duna-Tisza köze több pontján is megnövekszik a felhőzet, és helyenként futó zápor is előfordulhat. Napközben a Balatontól északra mindenütt beborul az ég, és sokfelé tartós eső várható, miközben az ország más részein a többfelé felhős idő ellenére is számíthatunk pár órás napsütésre, és elsősorban délutántól jelennek meg nagyobb területen záporok, sőt a Dél-Dunántúlon és az Alföldön nyárias zivatarok is kialakulnak viharos széllökések kíséretében. A Tiszántúlon (ahol a leghosszabb napos időszakok lesznek) inkább csak késő délutántól számíthatunk csapadékra. Kedden a délnyugati, nyugati szél erősödhet meg - főként a Dunántúlon -, szerdán pedig az egyre több helyen az északnyugatira forduló szelet kísérhetik rövid ideig viharos lökések.
A távolabbi kilátásokért kattints a Pénzcentrum időjárás aloldalára!
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -3 és +8 fok között valószínű. Fagy főként a Nyírségben, a Duna-Tisza-köze egy-egy pontján és az Északi-Középhegység völgyeiben fordulhat elő.A legmagasabb nappali hőmérséklet szerdán az Észak-Dunántúlon 9 és 15, másutt 15 és 21 fok között valószínű. Napközben a front betörését követően a Dunántúlon és a főváros környékén hirtelen több fokot eshet a hőmérséklet.

Óriási változás élesedik a Liszt Ferenc repülőtéren: erről tudj, ha repülővel mész nyaralni 2025-ben
Bár egyes piaci szereplők a légi közlekedésben a 2024-eshez képest is jelentős késésekre, káoszra számítanak, a budapesti szakértők ennél jóval optimistábbak.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Meghívó (x)
XXVII. közgyűlését tartja az MGYOSZ
-
Műtárgyak, mint befektetés: trend vagy lehetőség? (x)
Rolex és Vaszary uralják ma az értékkövető piacot
Portfolio Gen Z Fest 2025


