20 °C Budapest

Már csaknem ötven fürdő jelentkezett a Strandok éjszakájára

MTI
2015. július 24. 12:45

Országszerte már csaknem ötven fürdő csatlakozott a július 31-én megrendezendő Strandok éjszakájához, és még tart a jelentkezési időszak - mondta a Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. marketingigazgatója az M1 aktuális csatorna péntek reggeli műsorában.

Czinege Szilvia kifejtette: a tavaly 50 ezer látogatót vonzó programhoz a Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. is csatlakozott, a társaság a Palatinuson tartja meg a Strandok éjszakáját július 31-én. Elmondása szerint főként családi programokat kínálnak majd a látogatóknak 21 óráig, a környező lakóházak miatt a Palatinuson addig tart majd a program.

Országszerte már csaknem 50 fürdő csatlakozott a kezdeményezéshez, és még tart a jelentkezési időszak, egyes vidéki strandokon akár hajnali 4-ig tartanak majd a zenés, táncos és egyéb szórakoztató programok - tette hozzá.

Czinege Szilvia arról is beszélt, hogy a hőség miatt rengetegen látogatnak a hozzájuk tartozó 12 strandra és fürdőbe. Júniusban volt olyan hétvége, amikor több mint 60 ezren váltottak jegyet a budapesti fürdőkbe - tette hozzá.

NEKED AJÁNLJUK
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

NAPTÁR
Tovább
2025. május 15. csütörtök
Zsófia, Szonja
20. hét
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2025. május 14. 21:18