Június elsejétől tovább jár a 2-es, a 3-as és a 4-es metró, a meghosszabbított üzemidőhöz több mint negyven nappali és számos éjszakai járat menetrendje is...
Ilyen idő várható szerdán és csütörtökön. Ne hagyjuk otthon az esernyőt, és egyelőre ne tervezzünk strandolást.
Szerdán napközben kezdetben a fátyolfelhők mellett számíthatunk szűrt napsütésre, majd délutántól délnyugat felől egyre gyakrabban erősen megnövekszik a felhőzet. Kezdetben nyugaton és északon elszórtan, majd délutántól délnyugat felől egyre többfelé számíthatunk záporokra, zivatarokra.
Jól fejlett zivatarrendszer is létrejöhet, melyhez kapcsolódóan akár többfelé felhőszakadás, viharos erejű kifutószél, helyenként nagyobb méretű jég kísérheti a gócokat. Zivataroktól függetlenül többfelé megélénkülhet a délkeleti szél. A csúcshőmérséklet 27 és 33°C között alakul.
Csütörtök reggel az északkeleti tájak kivételével továbbra is többfelé kialakulhat eső, zápor, a Tiszántúlon zivatar. Nyugaton megélénkül az északira, északnyugatira forduló szél. Enyhe lesz a hajnal, mindössze 17 és 21°C közé hűl a levegő. Napközben még mindig többfelé kell számítani záporok, zivatarok kialakulására, viszont továbbra sem kell lehűléstől tartanunk, marad a meleg, nyári időjárás 24 és 32°C közötti csúcshőmérséklettel, északkeleten lesz melegebb.
További részletek a Pénzcentrum Időjárás aloldalán. KATTINTS!

Óriási változás élesedik a Liszt Ferenc repülőtéren: erről tudj, ha repülővel mész nyaralni 2025-ben
Bár egyes piaci szereplők a légi közlekedésben a 2024-eshez képest is jelentős késésekre, káoszra számítanak, a budapesti szakértők ennél jóval optimistábbak.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Meghívó (x)
XXVII. közgyűlését tartja az MGYOSZ
-
Műtárgyak, mint befektetés: trend vagy lehetőség? (x)
Rolex és Vaszary uralják ma az értékkövető piacot
Portfolio Gen Z Fest 2025


