Biztossá vált három nagy zenei fesztivál jövő évi időpontja: a soproni VOLT-ot július 3-tól 6-ig, a zamárdi Balaton Soundot július 11-től 14-ig, a budapesti Sziget fesztivált pedig augusztus 5-től 12-ig rendezik meg 2013-ban.
A fesztiválokra november 2-től kaphatóak jegyek - közölte Vető Viktória sajtófőnök csütörtökön az MTI-vel. A tájékoztatásból kiderül, hogy az elővételes időszakban a VOLT-ra az ideivel megegyező áron, illetve az év végéig még olcsóbban is lehet bérletet és napijegyet váltani, a Balaton Soundra és a Szigetre a belépők ára valamivel drágább lesz.
A soproni VOLT 2013-ban a tavalyi időpontnál egy héttel később lesz, és július 3-tól 6-ig tart. Mint a közleményben szerepel, a fesztiválra december 31-ig kedvezőbb áron vásárolható jegy, ment az ideire: a bérlet 19.900 forintba, a napi belépő 8.500 forintba kerül. 2013-ban az elővételes időszakban, azaz április 14-ig a jegy ugyanannyiba kerül, mint az idei VOLT-ra: 20.900 forintot kérnek a bérletért, 8.990 forintot a napijegyért.
A zamárdi Balaton Sound 2013-ban július 11-től 14-ig tart. A Balaton-parti fesztiválra április 14-ig 33 ezer forintért lehet bérletet váltani (ez 2000-rel több, mint az idei jegy) és 14 ezer forintért (ezer forintos áremelkedés) napijegyet venni. A kommüniké kiemelte: aki 2013-ban a helyszínen kívánja megvásárolni a napijegyet, ugyanannyit fizet érte, mint idén, azaz 15 ezer forintot.
A tavaly Európa legjobb nagyfesztiváljává választott Sziget jövőre augusztus 5-én nyit a nulladik nappal és 12-én hétfő hajnalban zárja kapuit. Az ottalvós, hét napra szóló bérleteket 58 ezerért árulják május 5-ig (az idei Szigetre ez 55 ezer forintba került), a hazamenős, öt napra szólót 49 ezerért (idén 46 ezer volt), a napijegyet pedig 13 ezer forintért (ezer forinttal drágábban) kínálják.

Óriási változás élesedik a Liszt Ferenc repülőtéren: erről tudj, ha repülővel mész nyaralni 2025-ben
Bár egyes piaci szereplők a légi közlekedésben a 2024-eshez képest is jelentős késésekre, káoszra számítanak, a budapesti szakértők ennél jóval optimistábbak.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Meghívó (x)
XXVII. közgyűlését tartja az MGYOSZ
-
Műtárgyak, mint befektetés: trend vagy lehetőség? (x)
Rolex és Vaszary uralják ma az értékkövető piacot
Portfolio Gen Z Fest 2025


