Eddig strandolhatsz még Budapesten

Pénzcentrum
2012. augusztus 28. 10:01

A kedvező időjárásnak köszönhetően szeptember közepéig biztosan nyitva lesznek a budapesti strandok - tudta meg az InfoRádió a Budapest Gyógyfürdői Zrt. szóvivőjétől. Bár a szeptemberi iskolakezdéssel a hétköznapokon a családokra nem lehet számítani, az üzemeltetők abban bíznak, hogy hétvégén sokan kilátogatnak majd a fürdőkbe.

Idén az időjáráshoz igazodnak nyitva tartásukkal a fővárosi strandok. Ezúttal nem májustól szeptember elsejéig tart a szezon, az előrejelzéseket alapul véve szeptember közepéig lehet járni a fővárosi fürdőkbe - közölte a Budapest Gyógyfürdői Zrt. szóvivője. Szűcs Panni elmondta, ha esetleg hűvösebbre fordul az idő, akkor átgondolhatják ezt a döntést.

Elsőként a hideg vizes strandok zárnak majd be, vagyis a csillaghelyi, a római és a pünkösdfürdői - tette hozzá. Hiába a szeptemberi iskolakezdés, ha marad a meleg idő, akkor gazdaságosan lehet üzemeltetni a strandokat, főleg a hétvégi napokon - emelte ki a szóvivő. Azt még nem tudta megmondani, idén milyen évük volt a budapesti strandoknak.

 

Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. április 22. kedd
Csilla, Noémi
17. hét
Április 22.
A Föld napja
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2024. december 9. 10:33