A magyarok a receszszió idején sem mondanak le a síelésről, legfeljebb kompromisszumokra hajlandók.
A síutakra szakosodott irodák tavaly is kiemelkedő szezont zártak, az idén is jó idénnyel számolnak. Az utazók rövidebb időre mennek vagy olcsóbb szállást választanak, de a sípályák minőségéről nem mondanak le.
A legkedveltebb sícélpontnak továbbra is Ausztria és Szlovákia számít, előbbi esetében Steiermark és Salzburg a legnépszerűbb. Az utazási irodák forgalmában egyre nagyobb szerepet kapnak a közvetlen szervezők által (iskolai, egyetemi sítúrák, közös munkahelyi síelések, bulitúrák) létrehozott csoportok.
A foglalási idők viszont egyre rövidülnek, egyre többen alig néhány nappal indulás előtt próbálnak maguknak szállást találni.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Berobbant a grillszezon: mutatjuk, mik lesznek az idei újdonságok
Egzotikus ízek is megjelentek a PENNY kínálatában.


