Idén is elkészült a Magyar Konyha gasztrokalauza, amelyből kiderül, hol kóstolhatjuk a tó körüli régió tíz legkiemelkedőbb cukrászdájának kínálatát.

Több mint 37 milliót vihetett haza a nyertes: így ért véget a legrövidebb ValóVilág 12. évada
12 hét után véget ért a ValóVilág 12. évada, és kiderült, melyik villalakó viheti haza az elképesztő főnyereményt- írja az RTL.
Vasárnap véget ért a ValóVilág 12. évada 85 nap után, ahol a három döntős fiú közül választották ki a győztest: VV Ádi, VV Geri és VV Kikidi. A nézői szavazatok alapján VV Geri végzett a harmadik helyen, mivel rá érkezett a legkevesebb voks. Ezután újraindult a szavazás VV Ádi és VV Kikidi között. Végül, szoros versenyben, 45-55 százalékos arányban VV Ádi nyerte meg a valóságshowt, és ezzel együtt a 37 millió 650 ezer forintos fődíjat.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Milliárdos biznisz a háttérben: a göngyölegtisztítás lehet a magyar beszállítók aduja
Pirint Tamást, a Logicon Invest ügyvezetőjét kérdeztük.
-
Újabb okosórás fizetést vezet be a Gránit Bank (x)
A Garmin és a Xiaomi okosórákon is érintésmentesen fizethetnek a napokban élesített fejlesztés révén a Gránit Bank ügyfelei. A bank az innovációval tovább bővítette a gyors és kényelmes fizetési megoldásainak körét.


