Low section of a woman dipping toes into swimming pool at spa.

Újabb híres gyógyfürdő esett a rezsiemelés áldozatául: nincs más választás, bezárnak

2023. január 5. 19:31

Újabb gyógyfürdő vált az energiaválság áldozatává: a Csongrádi Gyógyfürdő vezetősége kénytelen volt az átmeneti bezárás mellett dönteni, miután az egekbe szöktek a rezsiárak – számolt be a termalonline.hu.

Január 9-től, hétfőtől öt hétre, egészen február 10-ig bezár a Csongrádi Gyógyfürdő. A fürdő legutóbb ősszel volt kénytelen bezárni egy rövid időre, amikor egy műszaki probléma okán nem tudtak kinyitni.

Most azonban nagy valószínűséggel a megnövekedett rezsiköltségek miatt kellett így dönteniük, nem egyedül Csongrád-Csanád megyében. Ugyanis a szegedi Anna Fürdő sem lesz nyitva egészen tavaszig.

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. június 12. csütörtök
Villó
24. hét
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2025. június 11. 20:29