Epizódonként 200 ezer forintot, havi 400 ezret keresett a Szomszédokban Kulka János. A Nemzet Színésze arról beszélt, minden pénzét elverte, rengeteg autót vásárolt.

A Konyhafőnök győztese, Varga Patrik arról mesélt az RTL Reggeli műsorában, hogy 10 millió forintos nyereményét mire szeretné költeni. Elődjeivel ellentétben Patriknak esze ágában sincs éttermet nyitnia.
Varga Patrik nyerte meg a Konyhafőnök legutóbbi évadát, ami azért is érdekes, mert Patrik nem szakmabeli: a vendéglátós életbe is csak Londonban kóstolt bele, amikor kisegítő volt egy étteremben, de ekkor még nem volt sok köze elmondása szerint a prádokhoz. Így tudása nagy részét a verseny alatt szerezte meg.
Ráadásul Patrik csak a vicc kedvéért jelentkezett a versenyre, így sokáig nem is vette igazán komolyan, hisz az egyetlen célja az volt, hogy ne elsőként essen ki. A nyereményét viszont nem egy étterembe szeretné befektetni, hanem élményeket akar majd rajta vásárolni, illetve szeretne elmélyülni a gasztronómiában és megtanulni a szakmát.
Egy biztos: a pénzt semmiképpen se szeretné elverni, hiszen ahogyan fogalmazott „nem hülyegyerek”.

-
AI és a magyar munkaerőpiac: kit hoz előnybe, és kit sodor partvonalra?
Sólyom Balázst, a Trendency Zrt. adatüzletágának vezetőjét kérdeztük.
-
Most kiderül, hogy mennyire AI-ready a hazai kkv szektor – Töltsd ki a kérdőívet!
A kérdőív kitöltése 5 perc.
-
Készpénz helyett digitális: így fizet ma Magyarország - videó
2024-ben az elektronikus tranzakciók száma pedig meghaladta a 2,5 milliárdot.
-
Új korszakot indít a Lidl (x)
Húsz év alatt a Lidl Magyarországon nemcsak piacvezető élelmiszerlánccá vált, hanem olyan közösségi szereplővé is


