Az OpenAI, a Google és az xAI között kiéleződött a verseny a legjobb mesterséges intelligencia szakemberekért.

Hosszú Katinka a jövőbeli terveiről beszélt a Víz összeköt című, a június 18-án kezdődő magyarországi vizes világbajnokságot felvezető magazinműsorban számolt be. A 33 éves úszónő egyik célja, hogy megszerezze 100. érméjét a vizes vb-n. A kérdés, hogy utána mi lesz.
A háromszoros olimpiai bajnok, Hosszú Katinka még 2004-ben, 15 évesen kezdte el gyűjteni az érmeket a világversenyen. A bécsi rövidpályás Eb után négy évvel már nagymedencés versenyen szerzett érmet, majd 2009-ben megnyerte a világbajnokságot. De az igazi érmedömping 2012-ben indult, amikor Iron Ladyként lett közismert.
Az M4 Sport műsorában Katinka elmondta, hogy egyelőre most csak egy vél lebeg a szeme előtt: meg akarja szerezni 100. érmét a nagy nemzetközi versenyen, de ez nem jelentené számára a végállomást.
Azt így nem merem, meg nem is szeretném kimondani: ha megvan, akkor befejezem a pályafutásomat. Ezt még annyira úgy nem érzem, tehát hogy ha. Idézőjelben, ne adj' Isten, vagy mégis sikerül augusztusig, akkor azt nem tudom elképzelni, hogy akkor elköszönjek az úszástól. Ha megvan, akkor az lesz, hogy sikerült elérnem egy olyan célt, amit kitűztem magam elé, és a világon még senkinek sem sikerült
– mondta el a háromszoros olimpiai bajnok, aki arról is beszámolt az interjúban, hogy hogyan hatott az életére a koronavírus-járvány.
Bárkinek járhat ingyen 8-11 millió forint, ha nyugdíjba megy: egyszerű igényelni!
A magyarok körében évről-évre nagyobb népszerűségnek örvendenek a nyugdíjmegtakarítási lehetőségek, ezen belül is különösen a nyugdíjbiztosítás. Mivel évtizedekre előre tekintve az állami nyugdíj értékére, de még biztosítottságra sincsen garancia, úgy tűnik ez időskori megélhetésük biztosításának egy tudatos módja. De mennyi pénzhez is juthatunk egy nyugdíjbiztosítással 65 éves korunkban és hogyan védhetjük ki egy ilyen megtakarítással pénzünk elértéktelenedését? Minderre választ kaphatsz ebben a cikkben, illetve a Pénzcentrum nyugdíj megtakarítás kalkulátorában is. (x)
Fotó: Kovács Tamás, MTI/MTVA
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Az újratölthető flakonok a kozmetikai iparba is betörtek (+Videó)
A Respray flakonokat már 30 üzletben tölthetjük újra.


