25 °C Budapest
Lottery balls

Elvitték az Ötöslottót: egyvalaki nyerte meg a 3 milliárd 348 milliós giganyereményt

2022. január 15. 19:50

Hatalmas összegű főnyereményt sorsoltak ki szombat este az Ötöslottón; egy szerencsés játékos 3 milliárd 348 millió forintot kaszált az "21; 49; 53; 59; 79" számsorozattal.

Hatalmas összegű főnyereményt sorsoltak ki szombat este az Ötöslottón; egy szerencsés játékos 3 milliárd 348 millió forintot kaszált az "21; 49; 53; 59; 79" számsorozattal.

A nyeremény 22 hete, augusztus óta halmozódott, most pedig valakinek garantáltan felejthetetlen az újév második játékhete!

December 26-án kistestvérnek számító Hatoslóttón is őrületes összeget sorsoltak ki, akkor szintén egyvalaki nyerte meg a 3 milliárd 150 milliós giganyereményt, az "1; 3; 7; 12; 16; 27" számsorozattal.

 

KATTINTS! Friss hírek, nyerőszám kereső ÖTÖSLOTTÓ aloldalunkon

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

NAPTÁR
Tovább
2025. május 31. szombat
Angéla, Petronella
22. hét
Május 31.
A Testvérek Napja
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?