Közelkép egy szerető fiatal ázsiai apáról, aki karjában tartja újszülött kislányát. Apa és lánya kötődő pillanata. Apaság. Bőr a bőrrel való érintkezés. Szeretet, gondoskodás és gyengédség

Holtversenyben érkeztek 2025 első babái vidéken: egy kisfiú, egy kislány lettek a leggyorsabbak

MTI
2025. január 1. 08:08

Egyaránt éjfél után egy perccel születtek meg az új év első vidéki babái Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében, Miskolcon és Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében, Nyíregyházán.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház sajtószóvivője, Balázs Mária tájékoztatása szerint a Miskolcon született kisfiú spontán szüléssel jött a világra és a Milán nevet kapta. A gyermek 3330 grammal és 50 centiméterrel született, az édesanyának ő az első gyermeke.

A nyíregyházi Jósa András Oktatókórház sajtófőnöke, Vitkai Éva közölte: intézményükben az év első újszülöttje, Szófia Miléna természetes módon született 2900 grammos súllyal és 47 centiméterrel. A kislány, Szófia Miléna a család második gyermeke, édesanyja 32 éves.

Címlapkép: Getty Images

Jelentem Mégsem
0 HOZZÁSZÓLÁS
Csak bejelentkezett felhasználó szólhat hozzá. Belépés itt!
Még nincsenek hozzászólások. Legyél te az első!
NEKED AJÁNLJUK
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. június 2. hétfő
Kármen, Anita
23. hét
EZT OLVASTAD MÁR?