18 °C Budapest
Ember áll a bejáratnál a ház nyomja a csengő ajtót

Most érkezett! Sürgősségire került a TV2 sztárja: nem kímélték a végrehajtók, kidobták szülei házából

2024. augusztus 7. 19:44

Farkas Sándor Lajos, a Sztárban Sztár leszek! első évadának énekese, nehéz időszakot él át. A szülei halála után örökölt 280 négyzetméteres szigetszentmiklósi ház hatalmas jelzáloggal terhelt volt. A végrehajtók 89 millió forintot követeltek tőle, amit nem tudott kifizetni. Az ingatlant árverésre bocsátották, és az ott lakó három családnak el kellett hagynia az otthont - írja a Blikk.  

A TV2 sztárja nem tudta rendezni a közel 100 milliós tartozást, így kilakoltatták őket. „Három család egyszerűen nem kerülhet utcára!” – mondta Farkas Sándor Lajos. Az énekes igyekezett új otthont találni, és sikerült is egy albérletbe költöznie. Azonban a stressz és az aggodalom súlyosan megviselte egészségét.

A Ripost értesülései szerint Farkas Sándor Lajos pénteken a sürgősségin kötött ki, majd az Uzsoki utcai kórház kardiológiájára irányították. „Már egy hete itthon szenvedtem, mielőtt elmentem volna az orvoshoz. Lábdagadás, mellkasi fájdalom voltak a legfőbb tüneteim” – nyilatkozta az énekes.

Hozzátette, hogy régóta küzd vérnyomásproblémákkal és szívritmuszavarral, de eddig nem tudták pontosan megállapítani a problémát. Most kiderült, hogy a szíve bal kamrája nem működik megfelelően. Az orvos konkrét kérdést szegezett neki: „Még három vagy harminc évig szeretnék élni?” Ez mélyen megrendítette őt.

Az orvosok számos gyógyszert írtak fel neki, valamint teljes életmódváltásra van szüksége. Fel kell számolnia a rengeteg stresszt és megszabadulnia jelentős túlsúlyától is. Jelenleg elsősorban étkezésére kell odafigyelnie, mivel a sport még várat magára a plusz kilók miatt.

LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!

A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 19 899 074 forintot 20 éves futamidőre már 6,42 százalékos THM-el,  havi 145 468 forintos törlesztővel fel lehet venni az UniCredit Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: a CIB Banknál 6,93% a THM, míg a MagNet Banknál 6,87%; az Erste Banknál 6,89%, a  Raiffeisen Banknál 7,00%, a K&H Banknál pedig 7,28%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)

„Néha magam is meglepődök, mennyi minden történik velem, mintha egy film lenne az életem” – mondta szomorúan Farkas Sándor Lajos.

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. július 9. szerda
Lukrécia
28. hét
Ajánlatunk
  • Újabb okosórás fizetést vezet be a Gránit Bank (x)

    A Garmin és a Xiaomi okosórákon is érintésmentesen fizethetnek a napokban élesített fejlesztés révén a Gránit Bank ügyfelei. A bank az innovációval tovább bővítette a gyors és kényelmes fizetési megoldásainak körét.

EZT OLVASTAD MÁR?