30 °C Budapest
theatre, curtains, disguise, costume, clown,

Szivárognak a budapesti újraszámolás eredményei: úgy néz ki, végleg eldőlt a főpolgármesteri cím

2024. július 11. 17:05

23 kerület adatainak összesítése alapján Karácsony körülbelül 220 szavazattal vezet Vitézy Dávid előtt.

Karácsony Gergely megtartotta előnyét a főpolgármester-választáson leadott szavazatok újraszámlálásának harmadik és egyben utolsó napján. A Nemzeti Választási Bizottság (NVB) egyik tagja a 444-nek elmondta, hogy 23 kerület adatainak összesítése alapján Karácsony körülbelül 220 szavazattal vezet Vitézy Dávid előtt. Az eredmények már csak az NVB pénteki ülésén változhatnak, ahol a vitatott szavazólapok érvényességéről döntenek.

Csütörtökön a szavazatokat a VIII., IX., X., XII., XV., XIX. és XX. kerületekben számolták újra. Információik szerint Vitézy öt kerületben is csökkenteni tudta hátrányát Karácsonyhoz képest, de csak kis mértékben.

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. június 5. csütörtök
Fatime
23. hét
EZT OLVASTAD MÁR?