Napközben még talán kisüthet a nap.

Robbantással fenyegetőzött hétfő délután egy férfi Budapest egyik kerületében, még a Terrorelhárítási Központ (TEK) emeberi is kivonultak- tudta meg Ripost.
Tegnapi nap délután (október 2) a 15. kerületi Karatna téren egy férfi robbantással fenyegetőzött, és a Terrorelhárítási Központ emberei is kimentek a helyszínre.
Az esettel kapcsolatban a Ripost kérdésre a BRFK a következő tájékoztatást adta:
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XV. Kerületi Rendőrkapitányságra 2023. október 2-án 18 óra 42 perckor egy XV. kerületi családi házban robbantással fenyegető férfiről érkezett bejelentés. A férfit a Terrorelhárítási Központ munkatársainak közreműködésével elfogták, majd a mentők rendőri kíséret mellett megfigyelésre kórházba vitték. A házat a tűzszerészek átvizsgálták, robbanóanyagot vagy robbantószert nem találtak
– közölték. Az ügyben a XV. Kerületi Rendőrkapitányság közveszéllyel fenyegetés bűntett gyanúja miatt indít eljárást.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Az újratölthető flakonok a kozmetikai iparba is betörtek (+Videó)
A Respray flakonokat már 30 üzletben tölthetjük újra.


