16 °C Budapest

Ha zároltatják a vagyont, vége a szerződésnek

Pénzcentrum
2007. október 12. 09:15

Az Európai Bíróság október 11-ei ítéletének értelmében az unión belül többé nem teljesíthető olyan ingatlan-adásvételi szerződés, melynek vevőjével kapcsolatban olyan aggályok merülnek fel, amelyek gazdasági erőforrásainak befagyasztását eredményezik - adta hírül az MTI.

A kérdés egy németországi telekvásárlás kapcsán vetődött fel, amikor is a három vevő egyikének vagyonát befagyasztották, mert felmerült a gyanú, hogy az üzletember összeköttetésben áll terrorista csoportokkal, név szerint az al-Kaidával vagy tálibokkal.
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

NAPTÁR
Tovább
2025. május 8. csütörtök
Mihály
19. hét
Május 8.
Fagylalt nap
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2025. május 8. 11:57