Egyedülálló technológiai megoldással hozták létre az ország első hibrid okosboltját.
Több olvasónk is jelezte, hogy bajban van az új bankjegyek miatt, mert könnyen összetéveszti őket, különösen a húszezres és a kétezres címletek megkülönböztetése okoz gondot. Egymás mellé tettük a bankjegyeket és lefotóztuk, hogy lássuk a különbségeket. Te összetévesztenéd őket? Szavazz!
Több olvasónk is jelezte, hogy az újonnan bevezetett kétezres és húszezres bankjegyeket könnyű összekeverni, többen tartanak attól, hogy véletlenül a nagyobb címlettel fizetnek. Ez pedig igazán fájó lehet, hiszen a két címlet között 18 ezer forint a különbség, ami az átlagos kereset (192 ezer forint) közel tizede.
Azért, hogy eloszlassuk a kétségeket együtt fotóztuk le a két címletet, így eldönthetitek, hogy könnyű vagy nehéz összekeverni a két bankjegyet.
A képek alapján a szerkesztőségi véleményünk egyébként az, hogy a címletek eléggé különböznek ahhoz, hogy ne keverjük össze őket. A szerkesztőségben egyébként volt, aki szerint legfeljebb azért könnyű összekeverni a két címletet, mert még frissen kibocsátottak, így még nem szoktunk hozzá.
Neked mi a véleményed? Szavazz!

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Meghívó (x)
XXVII. közgyűlését tartja az MGYOSZ
-
Műtárgyak, mint befektetés: trend vagy lehetőség? (x)
Rolex és Vaszary uralják ma az értékkövető piacot
Portfolio Gen Z Fest 2025


