Elemzők szerint december hagyományosan kedvező hozamokat hoz a nemesfémek számára.
Tájékoztató levelet küldött ügyfeleinek a Citibank. Mint azzal a Pénzcentrum többször is foglalkozott, a Citi megszünteti lakossági üzletágát Magyarországon, az ügyfelek az Erstéhez kerülnek. A bank most ezt a folyamatot részletezte.
A Citibank Europe a napokban megállapodást írt alá az Erste Bank Hungary Zrt.-vel a Citibank magyarországi lakossági üzletágának értékesítéséről.
Az értékesítés magában foglalja a Citibank
- lakossági betéti- és befektetési-,
- személyi hitel-,
- hitelkártya,
- valamint a mikrovállalatokat kiszolgáló (CitiBusiness) üzletágait,
továbbá a lakossági üzletág alkalmazottainak átvételét is.
A tranzakció hatósági jóváhagyáshoz kötött, amely előreláthatólag 2015 végén esedékes.
Levelet kaptam lájf
A bank csütörtökön levelet küldött ügyfeleinek. Ebben a tájékoztatóban azt írták, hogy
Minden Citibank ügyfélkapcsolati csatornájuk továbbra is elérhető.
JÓL JÖNNE 3 MILLIÓ FORINT?
Amennyiben 3 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 64 021 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 10,68%), de nem sokkal marad el ettől az ERSTE Bank (THM 10,83%) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)
Fiókhálózatuk, CitiPhone telefonos ügyfélszolgálatuk, Citibank Online és Citibank Mobilbank csatornáik zavartalanul működnek tovább a szokásos ügymenet szerint. Minden Citibank termék, szolgáltatás és Citi Forint-gyűjtő programjuk továbbra is változatlan formában elérhető.
Az üzleti folyamatokat és az ügyfélkiszolgálást is ezzel egy időben veszi át az Erste Bank.
Hozzáteszik: az üzletmenet a megszokott módon folytatódik, beleértve az ügyfélszerzési tevékenységeket, valamint a termékek és szolgáltatások értékesítését.
A levél kiemeli, hogy az ügyfeleknek jelenleg semmit nem kell tenniük. Az esetleges teendőkről mindenkit előre értesítenek majd.
-
Karácsonyi bevásárlás: miért éri meg a Lidl mellett dönteni az ünnepek előtt?
Az ünnepi készülődés mindenkitől sok energiát és alapos tervezést igényel, ezért a Lidl célja, hogy az idei karácsonyi bevásárlást a vásárlók egyszerűen és egy helyen intézhessék.
-
Közeledik a síszezon, féláron is elérhető a Gránit Bank Platinum kártya: 50 milliós, síelésre is érvényes utasbiztosítás jár hozzá
Európa sípályáin nagyjából minden tizedik síelő szenved kisebb-nagyobb balesetet egy-egy szezonban.
-
Ez a cég ott lát lehetőséget, ahonnan más menekül: bevásárolták magukat egy borsodi zsákfalu baromfifeldolgozójába
A Pi-Pi Kft. a Demján Sándor Tőkeprogram segítségével korszerűsíti az üzemet.
-
Elektromos 4x4 városban, országúton, terepen: hol jön ki az előnye?
Mit is nyújt a négykerék-hajtás a mindennapokban az autósok számára?
-
Változó karácsonyi kosár: spórolnak a magyarok, de a menüre nem sajnálják
Egy kutatás szerint továbbra is kiemelt fontosságú az ünnep, de sokan szűkebb kerettel gazdálkodnak, visszafogják az ajándékköltést, és a megfizethető meglepetések felé fordulnak.
-
Gesztenye-feldolgozó, pizzéria, repülőgyár, fémipari vállalat - négy cég, négy iparág és azonos kihívások (x)
Az E.ON sikeres hazai kkv-kal közös együttműködésben mutatja be, hogyan tud segíteni egy energiaszolgáltató a cégek versenyképességében.








