-7 °C Budapest

Adócsökkenés januártól - győződjön meg róla !

Pénzcentrum
2005. december 29. 12:13

Három nap múlva életbe lépnek azok az adócsökkentő lépések, amelyeket a Kormány javaslata alapján az Országgyűlés elfogadott.

Három nap múlva életbe lépnek azok az adócsökkentő lépések, amelyeket a Kormány javaslata alapján az Országgyűlés elfogadott.
A család jövedelmének változásáról bárki meggyőződhet, azzal az első havi fizetési borítékot sem kell megvárni: mindazok, akik kíváncsiak arra, hogy mennyivel nagyobb összeggel gazdálkodhatnak a jövő évben, azonnal kiszámolhatják a Pénzügyminisztérium honlapján (www.pm.gov.hu) működő Jövedelemkalkulátor segítségével.
A Jövedelemkalkulátor segít megismerni az elfogadott adócsökkentő program lakosságot érintő lépéseit és azok hatását. A jövedelmek megállapítása során nem csupán a személyi jövedelemadózásban biztosított előnyöket veszi figyelembe, hanem számol a családtámogatási rendszer hatásaival is.
Jóllehet a program nem ad az adóbevalláshoz hasonló mélységű elemzést a várható jövedelmekről, mert nem ez a feladata, a lényeget ugyanakkor megmutatja: azt, hogy 2006-ban az idei évhez képest reálisan mekkora pozitív változásra lehet számítani.

A program elindítása óta több, mint 160 ezren voltak kíváncsiak saját anyagi helyzetük változására: ez a lehetőség azonban mindenki számára nyitva áll

PC BLOGGER & PODCASTER
MEDIA1  |  2026. január 7. 16:54
A Médiafórum Egyesület visszahozta a Minőségi Újságírás Díj pályázatot, amelynek célja a kiemelkedő...
Bankmonitor  |  2026. január 7. 14:54
Tiszta lappal, de felfűtött talajon indul a személyi kölcsönök piaca a rekordévet záró 2025 után. Mi...
Holdblog  |  2026. január 7. 09:44
A piaci kockázatok mintha elhomályosulnának, pedig több nagy, évtizedes trend tört meg, elég csak az...
Kasza Elliott-tal  |  2026. január 5. 19:14
Nézegettem ma a részvényeim árfolyamát, és a Comcast elég furcsa volt, nagy réssel esett január máso...
NAPTÁR
Tovább
2026. január 8. csütörtök
Gyöngyvér
2. hét
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2026. január 7. 20:59