Újabb fordulat Lagzi Lajcsi ügyében: hazugságvizsgálót is bevetnek

2016. április 14. 16:00

Hazugságvizsgálót is be fognak vetni Lagzi Lajcsi kihallgatása során a nyomozók - írja a Blikk. A lapnak adott nyilatkozata szerint a vesztegetéssel és jogosulatlan áramvételezéssel gyanúsított trombitás hajlandó alávetni magát a poligráfos tesztnek.

A Bors eközben azt emeli ki, hogy a szerdai kihallgatást videóra is vették. A mulatós sztár szerintük zaklatottan távozott a rendőrségről és régóta nagyon unja az ellene folyó eljárást, az szerinte már "valóságos hadjárat". Lajcsit a kérdések ugyan állítása szerint felzaklatták, de szerencsére nem izgult. Mint mondta:

Ennyi év után már nem volt lámpalázam, megszoktam a kamerákat.

Galambos Lajost szeptemberben helyezték előzetes letartóztatásba a feleségével együtt. Azzal gyanúsítják, hogy mocsai lakóházában és a tatai apartmanparkjában a mérőórák megkerülésével használta az áramot, a vizet és a gázt, a gyanú szerint több tízmillió forinttal károsította meg a szolgáltatókat. Ha bűnösnek találja a bíróság, évekre rács mögé kerülhet.

NEKED AJÁNLJUK
HR BLOGGER
vezetoi-coaching  |  2025.05.18 14:33
Most jutottam hozzá, véletlenül, magyarul. Megszereztem olaszul és angolul spanyol felirattal, nyelv...
laskainelli  |  2025.05.18 14:27
Egy kapcsolat elején minden könnyűnek tűnik, hiszen a rózsaszín ködben elég egy mosoly, egy üzenet,...
hrdoktor  |  2025.05.15 11:04
A baj nem jár egyedül: a pollenallergiát nemcsak az adott növény virágpora válthatja ki, hanem a ker...
perfekt  |  2025.05.12 16:54
A Perfekt Ipari Képzési Központ célja, hogy partnereinek mindig szakszerű és jogszabályoknak megfele...
kovacstunde  |  2025.05.10 08:00
Egy elismert kortárs magyar író regényét olvasom. Jól szerkesztett, olvasmányos mű. A történet közép...
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

NAPTÁR
Tovább
2025. május 18. vasárnap
Erik, Alexandra
20. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?