Kivonulhat Magyarországról a Le Cheque Déjeuner

MTI
2012. szeptember 8. 09:31

Háromnegyed évvel a kafetéria-rendszer átalakítása után megszüntetheti magyarországi tevékenységét az egyik, korábban komoly részesedéssel bíró francia utalványkibocsátó társaság, a Le Cheque Déjeuner - írta szombati számában a Magyar Nemzet piaci forrásra hivatkozva.

A lap szerint a kérdést a cég anyaországi közgyűlése heteken belül napirendre tűzheti.

Az utalványkibocsátó távozása nem lenne meglepetés, hiszen a kafetéria-rendszer idei évtől hatályos új szabályozása nyomán - ami szerint csak az állami kibocsátású Erzsébet-utalvány, valamint a Széchenyi-pihenőkárta élvez kiemelt járulékkedvezményt, ha azokat béren kívüli juttatásként adja a munkáltató - minimálisra esett a piacon lévő cégek forgalma.

HR BLOGGER
vezetoi-coaching  |  2025.05.09 11:02
Testvére postjából... Az első, észak-amerikai, US (Chicago) gyökerű, ‘fiatal’ (69…), min. angolul,...
perfekt  |  2025.05.07 11:01
A Canva egy hihetetlenül sokoldalú eszköz, amely lehetővé teszi, hogy profi kinézetű vizuális tartal...
hrdoktor  |  2025.05.07 07:13
A térdfájdalomnak több oka is lehet, leggyakrabban térdízületi gyulladás miatt alakul ki. Az elválto...
kovacstunde  |  2025.04.27 09:00
Sokhelyen, sokféle iskolákban tanítják a raport létrehozásának lehetőségét, amely a két fél egymásra...
laskainelli  |  2025.04.19 15:46
Ismerős lehet neked is az az összezavaró érzés, amikor egy döntés előtt állsz, de bárhogy is próbálo...
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?