Az alábbi képet a Building magazin egyik olvasója küldte a szerkesztőség munkavédelmi rovatába. A "feljelentő" az irodájával szemben található épület homlokzatán dolgozó vakmerő férfit kapta lencsevégre.
Az artistákat meghazudtoló egyensúlyérzékkel megáldott munkás a jobb oldalon látható létrán mászott fel a körülbelül hat méter magasan található párkányig.

A vízelvezető csatorna, a szűk szegély - és azok megtisztítása egészen az árnyékos oldalig - még úgy sem okozott gondot a szakinak, hogy a tetőn gyakran sirályok tanyáznak, és nem kell hozzá nagy képzelőerő, hogy mi szokta borítani az egyébként is csúszós párkányt.
A szemtanú szerint a mesterember több órát töltött a magasban mindenféle biztosítókötél, vagy egyéb munkavédelmi felszerelés nélkül. Becsületére legyen mondva, hogy rajta kívül nem sokan akadnak, akik elvégzik ezt a piszkos munkát.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Az újratölthető flakonok a kozmetikai iparba is betörtek (+Videó)
A Respray flakonokat már 30 üzletben tölthetjük újra.
-
Meghívó (x)
XXVII. közgyűlését tartja az MGYOSZ
Portfolio Gen Z Fest 2025


