23 °C Budapest

Tőkepiaci szakemberek a makrogazdasági forgatókönyvekről - mindenkit várnak

Pénzcentrum
2005. december 6. 10:33

A Magyar Tőkepiaci Szakemberek Egyesülete szakmai összejövetelt tart 2005. december 7-én, szerdán 17.00 órai kezdettel. Az esemény helyszíne a Budapesti Értéktőzsde földszinti előadóterme.


Program:

Hazai makrogazdasági forgatókönyvek

A kerekasztal-beszélgetés résztvevői:
- Bihari Péter (MNB Jegybanktanács tagja)
- Hamecz Istán (MNB Ügyvezető igazgató)
- Mosolygó Zsuzsanna (ÁKK főosztályvezető-helyettes)
- Samu János ("az év elemzője" - Concorde)
- Varró László (MOL Rt elemző)

Moderátor:
Zsembery Levente (MTSZE elnökségi tag)

Bárkinek járhat ingyen 8-11 millió forint, ha nyugdíjba megy: egyszerű igényelni!

A magyarok körében évről-évre nagyobb népszerűségnek örvendenek a nyugdíjmegtakarítási lehetőségek, ezen belül is különösen a nyugdíjbiztosítás. Mivel évtizedekre előre tekintve az állami nyugdíj értékére, de még biztosítottságra sincsen garancia, úgy tűnik ez időskori megélhetésük biztosításának egy tudatos módja. De mennyi pénzhez is juthatunk egy nyugdíjbiztosítással 65 éves korunkban és hogyan védhetjük ki egy ilyen megtakarítással pénzünk elértéktelenedését? Minderre választ kaphatsz ebben a cikkben, illetve a Pénzcentrum nyugdíj megtakarítás kalkulátorában is. (x)

Minden érdeklődőt szeretettel várnak!

A részvételi szándékot Hegyeshalmi Csillánál (Hegyeshalmi.Csilla@posta.hu Tel.: 487-1885) kérik jelezni december 6-ig.

HR BLOGGER
vezetoi-coaching  |  2025.05.21 17:31
Pikler Gyula (1864-1937) jogbölcsész és pszichológus, Ignotus Pál (1869-1949, született Veigelsberg...
laskainelli  |  2025.05.20 17:50
Van az a szorongató belső zizegés, amit nem lehet egy kávéval vagy egy jó sorozattal elhallgattatni....
perfekt  |  2025.05.19 12:13
Az év végi zárás a vállalkozások számára nem csupán adminisztratív feladat, hanem a pénzügyi átlátha...
hrdoktor  |  2025.05.15 11:04
A baj nem jár egyedül: a pollenallergiát nemcsak az adott növény virágpora válthatja ki, hanem a ker...
kovacstunde  |  2025.05.10 08:00
Egy elismert kortárs magyar író regényét olvasom. Jól szerkesztett, olvasmányos mű. A történet közép...
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. május 22. csütörtök
Júlia, Rita
21. hét
EZT OLVASTAD MÁR?