23 °C Budapest

183 millió eurós beruházás az M1 mellett

Pénzcentrum
2004. március 18. 09:40

Egy német vállalat 183 millió eurós (46.7 milliárd forintos), új beruházást valósít meg Bicskénél, az M1-es autópálya mentén - áll a Gazdasági és Közlekedési Minisztérium közleményében.


Az új üzemben a cég saját fejlesztésű napelemek, valamint a hozzá kapcsolódó energiatároló elemek gyártását végzi majd. A teljes kapacitás elérésekor 600 magasan képzett szakembernek biztosítanak majd munkahelyet.
HR BLOGGER
laskainelli  |  2025.08.03 15:34
Egy kliensem több, mint tíz éve élt együtt a férjével, és bár kívülről úgy tűnt, minden rendben van,...
vezetoi-coaching  |  2025.08.02 19:29
Az ember nem tökéletes… elfogadható lesz-e valaha, hogy az AI generálta bármi, agent, akármi se lesz...
hrdoktor  |  2025.08.01 12:16
Sokan már a tavasz beköszöntével diétázni és sportolni kezdenek, hogy a strandszezonra formába lendü...
coachco  |  2025.07.08 18:48
Végre nincs meleg, még tán esik is sok helyen, talán lesz időtök olvasni egy kicsit… [...] Bővebbe...
kovacstunde  |  2025.07.05 08:00
Hosszú évek óta Angliában bébiszitterként dolgozó kliensem panaszolta; hogy kisiskolás unokáját a me...
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. augusztus 4. hétfő
Domonkos, Dominika
32. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?