A kamatmentes részletfizetés, vagy a 0% THM ára gyakran a magasabb vételárban köszön vissza.

Óriási az érdeklődés az október 1-től ismét elérhető szabad felhasználású, teljesen kamatmentes Diákhitel Plusz iránt. Az újbóli bevezetés utáni hétvégén több, mint 1000 hallgató igényelte a félmillió forintos hitelt. A legnépszerűbb diákhitelt 2020 májusa óta már több, mint 40 ezren igényelték.
A kormány döntése alapján 2022. szeptember 30-ig meghosszabbításra került a szabad felhasználású, kamatmentes Diákhitel Plusz igénylési határideje. A pandémia miatt bevezetett, az átmeneti pénzügyi nehézséggel szembenéző hallgatók megsegítését szolgáló termék most is óriási népszerűségnek örvend a hallgatók körében.
A Diákhitel Plusz teljesen kamatmentes és szabad felhasználású termék, melyet minden 55. évét be nem töltött, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgató igényelhet maximum félmillió forint összegben. A kiválasztott összeget a Diákhitel Központ egyösszegben folyósítja az igénylő bankszámlájára, melyet egy év türelmi idő után maximum 5 éven belül kell visszafizetni – hangsúlyozta Magyar Péter a Diákhitel Központ vezérigazgatója.
A Diákhitel Pluszról az elmúlt évet nézve kijelenthető, hogy jelentősen hozzájárult ahhoz, hogy a koronavírus-járvány miatt átmenetileg romló munkaerőpiaci és gazdasági környezetben ne nőjön azon fiatalok száma, akik pénzügyi okokból a felsőoktatási tanulmányaik felfüggesztésére kényszerülnek.

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Többtucat termék árát csökkentette a Lidl: ezeknél a leglátványosabb a változás
Az árréstoppal érintett termékeken kívül is jelentős árcsökkentéssel találkozhatnak a vásárlóka a Lidl boltjaiban.
-
Mobilalkalmazásból, 10 perc alatt, teljesen online igényelhető a Munkáshitel elsőként a Gránit Banknál (x)
A Gránit Banknál egyedülálló módon május 26-tól már mobilalkalmazásból is, teljesen online, 10 perc alatt igényelhető a Munkáshitel a banknál már számlával rendelkező ügyfelek számára. Új számlanyitás esetén akár 90.000 forintot is jóváír az igénylők számláján a pénzintézet.


