21 °C Budapest

Óriási csúcson a forint: fellélegezhetnek a devizahitelesek?

Pénzcentrum
2012. augusztus 6. 13:13

A múlt péntek este elért 11 hónapos csúcsa közelében kezdett ma reggel a forint az euróval szemben, és mivel a nemzetközi befektetői hangulat tovább javult ma délelőtt, így délben újabb 11 havi csúcsot látunk. Az árfolyam már 275 közelében jár. Amennyiben folytatódna a hangulatjavulás külföldön, akkor az hozhat még erősebb forintot is.

Egész délelőtt kitartott a mérsékelten kedvező fejlett részvénypiaci hangulat, ami segített a forintnak, hogy folytassa erősödését és délig már 275,5 körülig süllyedjen az euró jegyzése. Ez újabb 11 hónapos forintcsúcs. A dollárral szembeni forintjegyzések 223-ig, a svájci frankkal szembeniek már kissé a 230-as szint alatt járnak. Ez szintén új 11 havi forintcsúcs.

 

PC BLOGGER & PODCASTER
Holdblog  |  2025. május 14. 10:51
A világ minden tájáról érkeznek a tanulni vágyók Warren Buffetthez, mint egy ókori filozófushoz. Miu...
MEDIA1  |  2025. május 14. 09:58
Hargitai Miklós lett az elnök. Új alapszabályuk is lett.
Kiszámoló  |  2025. május 13. 10:54
A tegnapi hozzászólásokból az jött le, hogy rengetegen úgy gondolják, hogy mennyire olcsó az áram Ma...
KonyhaKontrolling  |  2025. május 13. 07:45
Már rég nem újdonság a buy now, pay later fizetési séma, de most találtam egy terméket, ami több sze...
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

NAPTÁR
Tovább
2025. május 14. szerda
Bonifác
20. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?