Budapest, 2024. október 16.Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter és Vitályos Eszter kormányszóvivő a Kormányinfó sajtótájékoztatón a Miniszterelnöki Kabinetiroda épületében 2024. október 16-án.MTI/Koszticsák Szilár

Rendkívüli bejelentésre készül Gulyás Gergely: hetek óta nem ült össze a kormány, komoly döntést hozhattak

2025. január 22. 13:32

Rég nem volt már kormányinfó, akár több nagy bejelentés is születhet holnap Gulyás Gergelytől és Vitályos Esztertől.

Holnap, január 23-án délelőtt tízkor kormányinfót tart Gulyás Gergely miniszterelnökséget vezető miniszter és Vitályos Eszter kormányszóvivő - ezt abból a meghívóból tudtuk meg, amelyet a sajtónak küldtek körbe. Annyi biztos, hogy jó nagy szünet után kerül sor a tájékoztatásra: az utolsó kormányinfót még december közepén tartották.

Mint akkor megírtuk, az a kormányinfó sem volt mentes a meglepetésektől: ekkor derült ki, hogy megemelik a babaváró hitel korhatárát 35 évre, és az első gyermeknek a hitel felvételétől számított 5 éven belül meg kell érkeznie. Mivel kormányülést is keveset tartottak azóta, valószínűleg több komoly bejelentésre is számíthatunk - azonban várnunk kell ezekre holnap délelőttig.

címlapi kép: Koszticsák Szilárd, MTI/MTVA

Jelentem Mégsem
0 HOZZÁSZÓLÁS
Csak bejelentkezett felhasználó szólhat hozzá. Belépés itt!
A kommentkezelési szabályzatot itt találod.
Még nincsenek hozzászólások. Legyél te az első!
NEKED AJÁNLJUK
PC BLOGGER & PODCASTER
MEDIA1  |  2025. november 5. 20:21
A Riporterek Határok Nélkül (RSF) friss listáján Orbán Viktor is szerepel azok között a politikai ve...
Holdblog  |  2025. november 4. 09:09
Mindenki programozóvá vált, hiszen a ChatGPT lekódol nekünk mindent – persze, pont úgy, ahogy...
Bankmonitor  |  2025. november 4. 07:57
A magyar lakáspiac 2025 második felében izgalmas átalakuláson megy keresztül. Az MNB frissen közzéte...
Kasza Elliott-tal  |  2025. november 1. 18:13
Ebben a hónapban is bevásároltam rendesen, általában a jelentések után. A cégek nagy részét nem örök...
NAPTÁR
Tovább
2025. november 5. szerda
Imre
45. hét
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2025. november 5. 21:30
Agrárszektor  |  2025. november 5. 20:31